Pilařská obuv Zlín PTFE 7120
Pilařská obuv Zlín PTFE 7120
Pilařská obuv Zlín PTFE s membránou PTFE a ochranou proti prořezu jsou, jak napovídá název, určené pro pilaře zásahových jednotek.
Tato antistatická zásahová obuv je určeny pro zásahy v lese a jsou certifikovány s ochranou proti prořezu dle normy EN ISO 17249:2013 pro tento účel. Pilařská obuv má tepelnou odolnost do 250 stupňů C, jsou rezistentní proti kyselinám a ropným látkám.
Jsou vyrobeny z hovězinové usně s hydrofobní úpravou, špice je vybavena TPU ochranou a kompozitní tužinkou. Protiskluzná samočistící podešev Explorer má speciální profilované zóny a Shok absorber. Pilařská obuv má kryté přední šněrovaní, polstrovaný jazyk a boční zip, je vybavena vnitřní antistatickou vyjímatelnou stélkou Vildona Drysole Antistatic. Samozřejmostí je pryžová ochrana paty, pružná segmentace v oblasti kotníku a reflexní prvky.
Pilařská obuv Zlín PTFE se dodává se 3-vrstvou podšívkou s membránou PTFE, která zajišťuje vodotěsnost a zároveň prodyšnost obuvi.