Provoz tohoto eshopu byl ukončen. Vybrané produkty byly přesunuty na eshop www.stavebninyhrou.cz

Hydranty a hydrantové systémy

Skříňky na klíče
Doplňky k hydrantům
Hydrant C52
Hydrant C52
Hydranty D19
Hydranty D19
Hydranty D25
Hydranty D25
Hydranty D33
Hydranty D33

Hydrantové systémy dle ČSN 730873 a ČSN EN 671-1

Jako základní prostředky požární bezpečnosti budov slouží hydrantové systémy, obecněji označované jako hydranty. Naše hydrantové systémy splňují podmínky stanovených ČSN 730873 a ČSN EN 671-1. Mimo jiné je zde na hydrantové systémy kladen požadavek obsluhy jednou osobou, což umožňuje naviják s tvarově stálou hadicí a uzavíratelnou proudnicí. Hydrantové systémy mohou být v provedení pro zazdění, nebo jako závěsné. Nově skýtají i designově příznivější vzhled a to v provedení nerezové skříně, prosklených dvířek, nebo zakulacených hran v provedení Plus. Hydrantové systémy můžeme rozdělit dle průměru hadice, ale i dle dle druhu hasiva na vodní a pěnotvorné.

Hydranty s tvarově stálou hadicí

Hydranty s klasickou hadicí C52 jsou již překonané. Nyní se prosazují hydranty s tvarově stálou hadicí o průměrech 19, 25 a 33mm. Tato hadice nemění tvar ani bez vody. Hydranty jí mají navinutou na buben a je trvale připojena na vodovodní řád. Konec hadice je napojen na uzavíratelnou proudnici. Hydranty se dále volí dle velikosti proudnice.

Speciální hydranty a hydrantové systémy

Mezi speciální hydrantové systémy můžeme zařadit pěnotvorné hydrantové systémy. Tyto systémy jsou doplněny o pěnotvornou přísadu a přiměšovač. Pěnotvorné hydrantové systémy mají dobu činnosti minimálně 7minut, po té fungují jako běžné vodní hydranty. Mezi speciální hydranty můžeme zařadit i nástěnné armatury – hydranty osazené spojkou D, nebo C.

Zobrazit více
Filtrování
dle parametrů
Vít Zwinger
Jamnice 47
746 01 Opava 1
Česká republika
IČO: 74787934
DIČ: CZ7309185488
Filtrovat produkty
CenaStavVýrobcePouze skladem
Zpracování dat
Schovat
Čeština
cz
Slovensky
sk